اخبار مرتبط

سایک نیوز ما، جمعی از دانش آموختگان روانشناسی و مشاوره سعی در ارتقاء مطالب ارائه شده در این رشته داریم تا با کمک یکدیگر بتوانیم از اطلاعات روز دنیا بهره مند شویم.

 • این ۴ جمله را به کسی که حمله پانیک دارد، نگویید!
  by Admin on آذر ۱۴, ۱۴۰۲ at ۴:۰۴ بعد از ظهر

  حمله پانیک با مجموعه علائم ذهنی، عاطفی و جسمی شناخته می شود. معمولاً این حملات با احساس وحشت، دستپاچگی و ترس شروع می شوند. در اغلب موارد، همزمان با بروز احوال زیر، احساس اضطراب قوت می گیرد: درد قفسۀ سینه تعریق زیاد تپش قلب حالت تهوع لرز تنگی نفس مورمور شدن همزمان با تجربۀ این علائم فیزیکی […] نوشته این ۴ جمله را به کسی که حمله پانیک دارد، نگویید! اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

 • کیست تخمدان: علل، علائم و روش های درمان
  by Admin on آذر ۱۴, ۱۴۰۲ at ۱۲:۳۲ بعد از ظهر

  سایک نیوز به نقل از بهشتی: کیست تخمدان مشکلی بسیار شایع است. کیست اغلب بدون درد و علامت، و معمولاً نشانه تخمک‌گذاری است اما در برخی موارد، خبر از یک بیماری زمینه‌ای می‌دهد و باید برداشته شود. تخمدان بخشی از دستگاه تناسلی زنان است. دو تخمدان زیر شکم و در دو طرف رحم قرار دارند. […] نوشته کیست تخمدان: علل، علائم و روش های درمان اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

 • آیا راهی برای افزایش قد کودکان و نوجوانان وجود دارد؟
  by Admin on آذر ۱۴, ۱۴۰۲ at ۱۱:۱۰ قبل از ظهر

  سایک نیوز به نقل از ایرنا زندگی: ژنتیک عامل تعیین‌کننده در قد افراد است. با این حال، عوامل دیگری مانند تغذیه، ورزش، خواب کافی و غیره می‌توانند بر میزان قد کودکان در طول رشد تأثیر بگذارند. قد بلند بودن فواید خاص خودش را دارد. این نه تنها در ظاهر اثرگذار است، بلکه سطح اعتماد به […] نوشته آیا راهی برای افزایش قد کودکان و نوجوانان وجود دارد؟ اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

 • «اضطراب» علت اصلی «شب ادراری» کودکان
  by Admin on آذر ۱۲, ۱۴۰۲ at ۹:۳۴ قبل از ظهر

  سایک نیوز به نقل از ایرنا زندگی: به طور قطع کودک باید تا سن چهار سالگی کنترل ادرار را در شب داشته باشد اما وقتی به بالای هفت سال می‌رسد و این موضوع همچنان وجود دارد نشان می‌دهد کودک دچار اضطراب است. دکتر احمد قره‌خانی درباره شب ادراری در کودکان توضیح داد: نشانه‌های شب ادراری […] نوشته «اضطراب» علت اصلی «شب ادراری» کودکان اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

 • چطور بدون دارو چطور فشار خون بالا را کاهش دهیم؟
  by Admin on آذر ۱۲, ۱۴۰۲ at ۹:۲۹ قبل از ظهر

  سایک نیوز به نقل از ایرنا زندگی: شیوه زندگی در درمان فشار خون بالا تاثیر جدی دارد. اگر شما مبتلا به پرفشاری خون هستید و هر روز این نگرانی را دارید که با مصرف داروها عدد فشار خون را کاهش دهید، باید بدانید که با ایجاد تغییرات ساده در شیوه زندگی می توانید از مصرف […] نوشته چطور بدون دارو چطور فشار خون بالا را کاهش دهیم؟ اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

۱۳۹۷/۰۳/۲۷ اخبار مرتبط