اخبار مرتبط

 • ارائه فرم خوداظهاری و  گواهی سلامت همه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی الزامی است 
  by Admin on مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ at ۳:۱۹ بعد از ظهر

    داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ که به کرونا ویروس مبتلا هستند امروز ۹ و فردا ۱۰ مرداد می توانند فرم خود اظهاری ابتلا به این ویروس را که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت، تکمیل کنند. به گزارش سایک نیوز و به نقل از ایسنا، بر اساس توصیه های سازمان سنجش آموزش […] نوشته ارائه فرم خوداظهاری و  گواهی سلامت همه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی الزامی است  اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

 • از گروه درمانی چه انتظاری می توانم داشته باشم؟
  by Admin on مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ at ۱۲:۰۹ بعد از ظهر

    گروه درمانی می‌تواند به افراد کمک کند تا سلامت روانی خود را بهبود بخشند که شامل حداقل یک روان درمانگر و دو یا چند فرد بیمار است. در این مقاله به بررسی فواید گروه درمانی می پردازیم. اصول گروه درمانی در کتاب تئوری و تمرین روان ‌درمانی گروهی ، ایروین دی. یالوم، به تشریح […] نوشته از گروه درمانی چه انتظاری می توانم داشته باشم؟ اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

 • آیا آموزش موسیقی برهوش کودکان تاثیر دارد؟
  by Admin on مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ at ۱۱:۰۳ قبل از ظهر

   نتایج مطالعه جدید نشان می‌دهد، آموزش موسیقی تاثیر مثبتی بر مهارت‌های شناختی کودکان مانند حافظه و پیشرفت تحصیلی مانند ریاضی، خواندن یا نوشتن ندارد. آزمایش‌های تحقیق قبلی که به‌منظور بررسی ارتباط علیتی بالقوه بین آموزش موسیقی و بهبود عملکرد شناختی و تحصیلی انجام شد، به نتیجه‌گیری ناهماهنگ رسید و برخی اظهار کردند: ممکن است بین […] نوشته آیا آموزش موسیقی برهوش کودکان تاثیر دارد؟ اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

 • تجربه خشونت در دوره کودکی می‌تواند به پیری زودرس منجر شود.
  by Admin on مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ at ۶:۰۶ بعد از ظهر

    پژوهشگران “دانشگاه هاروارد” در بررسی جدیدی دریافتند که تجربه خشونت در دوره کودکی می‌تواند به بروز مشکلات فیزیکی و روحی و پیری زودرس منجر شود. به گزارش سایک نیوز و به نقل از ایسنا، بررسی‌های جدید روانشناسان دانشگاه “هاروارد”(Harvard University) نشان می‌دهد که داشتن خشونت و تجربه‌های آسیب‌زا در دوران کودکی می‌تواند نشانه‌های زیستی […] نوشته تجربه خشونت در دوره کودکی می‌تواند به پیری زودرس منجر شود. اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

 • جزییات پروتکل بهداشتی کنکور ابلاغ شد
  by Admin on مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ at ۱۲:۳۰ بعد از ظهر

    معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابلاغ پروتکل بهداشتی کنکور خبر داد و جزییات آن را اعلام کرد. محسن فرهادی افزود: پروتکل های بهداشتی برگزاری کنکور طی جلساتی که با مسئولان سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت برگزار شد، تدوین و ابلاغ […] نوشته جزییات پروتکل بهداشتی کنکور ابلاغ شد اولین بار در سایک نیوز پدیدار شد.

۱۳۹۷/۰۳/۲۷ اخبار مرتبط